Kompānija
šodien

Uzņēmums, kas ir viens no vadošajiem traktoru un agregātu tirgotājiem, un ieņem nozīmīgu vietu lauksaimniecības tehnikas tirgū Latvijā.

Uzņēmuma galvenā priekšrocība – piedāvāt pircējiem ne tikai mūsdienīgu lauksaimniecības un celtniecības tehniku, bet arī rūpēties par šīs tehnikas apkalpošanas servisu un rezerves daļu tirdzniecību.

Mūsu tehnikai pievienots plašs papildaprīkojuma klāsts, kas spējīgs apmierināt visizvēlīgāko un prasīgāko pircēju. Pie mums strādā augsti kvalificēti speciālisti, kuriem ir liela pieredze remontdarbu veikšanā. Uzņēmums nodrošina arī mehāniķu apmācību pie ražotāja, lai iemācītos pareizi veikt tehnikas apkopi.

SIA "MTZ-Serviss" par sadarbības partneriem izvēlas Eiropas Savienības un NVS valstu uzņēmumus, kuru ražotnes un vadības sistēmas ir sertificētas atbilstoši mūsdienu kvalitātes prasībām.

SIA "MTZ-Serviss" ir vienīgais oficiālais Minskas traktoru rūpnīcas pārstāvis Latvijā, kas ir ieguvis tiesības pārdot un apkalpot traktorus Belarus. Mēs arī piedāvājam modernu tehniku no Itālijas, Vācijas u.c.

Fakti

3

filiāles
visā Latvijā

27

personāls

7 499

pārdoto iekārtu skaits

3 238 000 €

uzņēmuma apgrozījums
2020. gadā

Vēsture
  • 1994
  • 1999
  • 2003
  • 2010
  • 2012
1994 SIA "MTZ-Serviss" tika izveidots 2.martā uz bijušās "Lauktehnikas" un SIA "Kombainserviss" bāzes, ikdienā saskatot nepieciešamību palīdzēt zemniekiem iegādāties kvalitatīvāko traktortehniku par labāko cenu, kura lieliski varētu kalpot gan nelielās piemājas saimniecībās, gan plašajos zemnieku tīrumos.
1999 SIA "MTZ-Serviss" pirmās filiāles atvēršana Rīgā, Ezermalas ielā 6
2003 Tiek pārdoti pirmie traktori "Belarus", kas ir sertificēti atbilstoši Eiropas standartiem.
2010 "MTZ-Serviss" paplašina tehnisko bāzi, tiek atvērta filiāle Rīgā, Ulbrokas ielā 19.
2012 Savu darbību uzsāk rezerves daļu interneta veikals www.traktors24.lv
Partneri
SIA MTZ-SERVISS par saviem sadarbības partneriem izvēlas uzņēmumus, kuriem ir starptautiski atzīta reputācija, un kuru uzņēmējdarbība atbilst kvalitātes vadības standartiem, kas nodrošina pakalpojumu un piedāvāto produktu kvalitāti. Tas savukārt garantē, ka pie mūsu klientiem nonāk viņu prasībām atbilstošs pakalpojums vai produkts. MTZ-SERVISS ir Lauksaimniecības tehnikas ražotāju un tirgotāju asociācijas (LTRTA) biedrs.

Minskas traktoru rūpnīca ir viena no lielākajām riteņtraktoru ražotājām pasaulē ar 70 gadu darba pieredzi.

http://www.belarus-tractor.com
Interneta veikals
http://www.traktors24.lv/
Promo-eshop-brand

Internet-veikals traktors24 nodarbojas ar Belarus markas traktoru rezerves daļu tirdzniecību un piegādi visā Eiropas teritorijā. Šo veikalu izveidoja „MTZ – Serviss” , lai veiktu mūsdienīgāku, daudz ātrāku un ērtāku klientu apkalpošanu.